Finále halového meziokresního turnaje

19. 2. 2016

Ve středu 17.2.2016 se uskutečnilo finále halové části meziokresního turnaje „O putovní pohár předsedy JmKFS“ pro ročníky 2003 a 2004, které pořádal JmKFS ve spolupráci s OFS Hodonín v Dubňanech.

Výsledky ročníku 2003 (velké finále o 1. – 4. místo):
OFS Hodonín – OFS Vyškov 9:2
OFS Blansko – MěFS Brno A 4:5
OFS Vyškov – MěFS Brno A 1:8
OFS Hodonín – OFS Blansko 2:2
OFS Blansko – OFS Vyškov 7:0
MěFS Brno A – OFS Hodonín 6:1

Výsledky ročníku 2003 (malé finále o 5. – 8. místo):
MěFS Brno B – OFS Břeclav 6:5
OFS Znojmo – OFS Brno-venkov 4:6
OFS Břeclav – OFS Brno-venkov 3:7
MěFS Brno B – OFS Znojmo 5:4
OFS Znojmo – OFS Břeclav 2:2
OFS Brno-venkov – MěFS Brno B 5:4

Konečné pořadí 2003:
1. MěFS Brno A
2. OFS Blansko
3. OFS Hodonín
4. OFS Vyškov
5. OFS Brno-venkov
6. MěFS Brno B
7. OFS Znojmo
8. OFS Břeclav

OFS Brno – venkov ročník 2003 reprezentovali: Široký Erik, Široký Teodor, Kožnar Marek, Adam Jakub, Schwarz Samuel (FC Ivančice), Kubica Martin, Sigmund Adam (SK Šlapanice), Pařízek Libor, Svoboda Jan (Blučina/Měnín), Holešovský Robert (TJ Sokol Střelice), Zeman Matěj, Doležel Nataniel (FC Čebín), Jordánková Eliška (FKM Kahan). Trenér: Kožnar Miloš, vedoucí: Soustružník Petr.

Výběr OFS 2003

Výsledky ročníku 2004 (velké finále o 1. – 4. místo):
OFS Hodonín – MěFS Brno A 3:8
OFS Blansko – OFS Znojmo 4:8
MěFS Brno A – OFS Znojmo 3:2
OFS Hodonín – OFS Blansko 7:3
OFS Blansko – MěFS Brno A 0:14
OFS Znojmo – OFS Hodonín 1:1

Výsledky ročníku 2004 (malé finále o 5. – 8. místo):
OFS Břeclav – MěFS Brno B 1:10
OFS Vyškov – OFS Brno-venkov 1:3
MěFS Brno B – OFS Brno-venkov 2:2
OFS Břeclav – OFS Vyškov 4:2
OFS Vyškov – MěFS Brno B 3:4
OFS Brno-venkov – OFS Břeclav 2:0

Konečné pořadí 2004:
1. MěFS Brno A
2. OFS Znojmo
3. OFS Hodonín
4. OFS Blansko
5. MěFS Brno B
6. OFS Brno-venkov
7. OFS Břeclav
8. OFS Vyškov

OFS Brno – venkov 2004 reprezentovali:
Kožnar Martin, Lukášek Adam, Nováková Petra, Máša Tomáš (FC Ivančice), Veselý Dalibor, Veselý Petr (FKM Kahan), Zeman Tomáš, Slouka Adam (SK Šlapanice), Malý Kryštof (SK Vojkovice), Jahoda Michal (TJ Sokol Střelice), Dřevěný Jakub, Dřevěný Vojtěch, Srba Tomáš (AFK Tišnov).
Trenér: Musil Martin, vedoucí: Soustružník Petr.

Výběr OFS 2004

We took three ingredients that we essay writing services within writemypaper4me.org identified as both important and enjoyable writing prompts, choosing your own adventure, and collaboration