Potvrď členství e-mailem a získej řadu výhod

14. 1. 2020

Vážení členové Fotbalové asociace České republiky, na počátku kalendářního roku 2020 se na Vás obracíme s důležitým sdělením a informací, které by měly pomoci k významnému zlepšení naší spolupráce.

FAČR své členy počátkem února obešle s prosbou o doplnění jejich e-mailových adres. Slibujeme si od výše zmíněného a aktualizace kontaktních údajů především další usnadnění a zefektivnění vzájemné komunikace, která by měla odpovídat běžným standardům 21. století.

Asociace rozhodně nehodlá kluby ani nikoho ze svých členů zatěžovat zbytečnými byrokratickými úkony, celá věc všem zabere pouze chvíli a několik kliknutí myší. Poté, co pověřený administrátor v Informačním systému vyplní emailové adresy členů klubu, přijde vzápětí do Vašich schránek formulář, kde pouze potvrdíte správnost dodaného údaje. Pokud jde o osoby mladší 18 let, jež nedisponují emailovými adresami, kontaktujeme tímto způsobem jejich zákonné zástupce.

Během měsíce ledna se na internetových stránkách www.fotbal.cz objeví také přehledný návod, jak tyto jednoduché kroky velmi rychle a bez průtahů zvládnout. Vše se samozřejmě uskuteční v souladu s ochranou osobních údajů.

Ujišťujeme zároveň, že dodáním Vašich emailových adres nebudete vystaveni povinnosti odběru reklamních či marketingových sdělení, pokud si takovou možnost sami nebudete výslovně přát. Je tak pouze na Vás, zda se zapojíte do různých soutěží o fotbalové suvenýry či vstupenky na utkání české fotbalové reprezentace!

Pevně věříme, že si vyjdeme vstříc. Možnost ještě lépe a rychleji komunikovat elektronickou formou s Vámi všemi napřímo je pro nás velkou výzvou!