Staň se trenérem FAČR

9. 5. 2023

Přihlašování na kurzy a semináře prostřednictvím vzdělávacího systému Staň se trenérem

Vážení sportovní přátelé, trenéři, rodičové a další fotbaloví nadšenci, přihlašování na kurzy a semináře je nově přesunuto do vzdělávacího systému Staň se trenérem určenému ke správě Vašeho trenérského profilu a kvalifikace.

Březen je přechodovým obdobím a po jeho dobu se můžete ke studiu přihlašovat následovně:

  • Kurzy a semináře se začátkem v březnu 2023 a všechny kurzy Pražského fotbalového svazu – přihlášení přes kurzy.fotbal.cz zde
  • Kurzy a semináře se začátkem od 1. 4. 2023 – přihlášení přes vzdělávací systém zde

Od 1. 4. 2023 již budou všechny kurzy a semináře k přihlašování ve vzdělávacím systému.

Mnoho z Vás má již se vzdělávacím systémem Staň se trenérem zkušenosti, neboť jste v něm absolvovali některý z certifikátů či závěrečný test C licence. Ostatní bychom rádi informovali, že v něm momentálně naleznete tyto možnosti:

  • Absolvovat své základní trenérské vzdělání formou elektronických kurzů (Testy a certifikáty)
  • Přihlásit se ke studiu trenérských kurzů či na vzdělávací semináře (Kurzy a semináře)
  • Spravovat svůj trenérský profil (Profil), který prosíme udržujte aktuální. Usnadníte tak vzájemnou komunikaci.
  • Sledovat svou trenérskou aktivitu (platnost licencí – na stránce Vítejte vpravo, navštívené kurzy a semináře – v části Statistiky => Kurzy a semináře)

!Upozornění!

Pokud jste se prostřednictvím Přihlášky na kurzy již přihlásili na některou z akcí konaných po 1. 4. 2023 (před spuštěním tohoto systému), vedoucí kurzu postupně přesune Vaši přihlášku do tohoto systému nebo Vás požádá o novou registraci. Že k přesunu došlo si můžete ověřit na stránce Vítejte, kde se Vám vpravo zobrazují akce, ke kterým jste přihlášeni. Měli byste být upozorněni i emailem, že jste byly úspěšně přihlášeni do kurzu.